Chceš se stát profi koučem? Přijď na ukázku výcviku koučování 26.3.

Naučíme vás koučovat i podnikat

Jsme dva zakladatelé — MichalHonza. Oba jsme začali s koučováním v roce 2014 a od té doby měli příležitost spolupracovat se stovkami klientů. 

Naučíme vás
se koučováním živit

Za posledních 10 let každý z nás absolvoval 11 koučovacích výcviků. Všimli jsme si jednoho zajímavého fenoménu. Některým účastníkům dojde až po výcviku, že klienti sami nepřijdou.

Proto kromě výcviku koučování nabízíme i program Cesta ke klientům, kde se naučíte, jak se živit koučováním. Podobný kurz je u nás i ve světě velmi vzácný, i když z našich zkušeností dokonce nezbytný.

Učíme on-line
a po malých krocích

Díky online výuce (živě s trenérem) budete s koučováním neustále v kontaktu. Učíte se po malých krocích a získáváte pravidelnou zpětnou vazbu. Žádné úmorné celodenní školení. Z naší zkušenosti je to ta nejrychlejší cesta, jak se naučit skvěle koučovat.

Učíme principy koučování
do hloubky

Na úplném začátku naší kariéry jsme se naučili mnoho metod a šablon, které jsme aplikovali „na klienty“ bez hluboké znalosti koučování. Klientům se ulevilo, když jsme tyto šablony zahodili. Cítili se v nich svázaní. To pro nás bylo cenné poučení. Proto vás prvně učíme principy koučování do hloubky. Poté přidáváme osvědčené metodické postupy, které můžete s citem pro klientovu unikátnost využít.

Dej si nás do uší

Podcast – Cesta kouče

Zpověď o tom, co jsme se naučili za 10 let v koučování a jak nám to změnilo život.
Zjistíte náš pohled na to, proč je koučování profese a dovednost budoucnosti.
Všechny epizody naleznete na těchto platformách
YouTube Spotify
Chcete se stát koučem?
Chcete se stát koučem?
Bogdan Siderek
Bogdan Siderek

Jedna z nejsilnějších sebezkušeností, které jsem zažil.

Koučovací výcvik, který jsem absolvoval v The Coaching Way, byla jedna z nejsilnějších sebezkušeností, které jsem zažil. Během výcviku jsem se naučil mnoho koučovacích dovedností, které mi pomohly zefektivnit jak můj osobní rozvoj, tak přístup k rozvoji klientů. Honzovi s Michalem se daří být nejen skvělými trenéry, ale také vytvořit důvěrné a podporující prostředí, což mi pomohlo cítit se pohodlně a otevřít se novému učení a zkušenostem. Tento výcvik a Honzu s Michalem určitě doporučuji všem, kteří se chtějí stát úspěšným koučem.

Karel Zeman
Karel Zeman

Když jsem začínal s výcvikem, vlastně jsem ani pořádně nechápal co je to koučování.

Když jsem začínal s výcvikem, vlastně jsem ani pořádně nechápal co je to koučování. Za necelý rok setkávání s Michalem a Honzou je ze mě kouč. Výcvik mi pomohl to v sobě otevřít, naučit se to. Velmi mi vyhovovala forma výcviku – dlouhodobý kurz se dvěma hodinami týdně, který umožňuje jednotlivé techniky a dovednosti zpracovat, zažít, otestovat a procvičit je podle mě daleko lepší než několik víkendovek, kdy člověk nemá šanci všechno vstřebat. Vřele doporučuji!

Kateřina Rajdusová
Kateřina Rajdusová

Skvělý kurz s perfektními a profi lektory a osobním přístupem navíc.

Skvělý kurz s perfektními a profi lektory a osobním přístupem navíc. Rozhodně doporučuji všem, kteří se chtějí koučování věnovat z jakéhokoliv důvodu, úroveň kurzu i získané dovednosti a vědomosti předčily má (už tak vysoká) očekávání. Velice cenné je i propojení s ostatními účastníky ve společné skupině, kde můžeme sdílet své zkušenosti, tipy nebo se společně podporovat. Kdybych vybírala kurz koučování znovu, volila bych bez váhání opět The Coaching Way.

Jana Janová
Jana Janová

Bez nadsázky můžu říct, že mi Výcvik koučů změnil život, dal jinou perspektivu a směr.

Bez nadsázky můžu říct, že mi Výcvik koučů změnil život, dal jinou perspektivu a směr. Co kromě toho velice oceňuji je lidský a přátelský přístup, podpora a péče během výcviku i po jeho skončení a opravu upřímný zájem Honzy a Michala o každého jednotlivce.
Pokud o účasti v některém z výcviků The Coaching Way uvažujete, tak neváhejte a jděte do toho. Je to JÍÍÍZDA, co opravdu stojí za to!

Michal Holub

Taky vás nadchla představa, že se koučováním můžete živit? S koučováním jsem se poprvé setkal jako manažer a zcela mě pohltilo. Jako každý začínající kouč jsem řešil otázku: „Jak získat klienty?“ Díky této otázce jsem objevil vášeň pro podnikání a marketing.

Baví mě marketing, který je autentický a přináší hodnotu. To je přesně to, co vám mohu předat. Jak s lehkostí přitahovat klienty tím, že tvoříte to, co vás baví. Za svoji koučovací kariéru jsem spolupracoval s více než 400 klienty.

Možná je pro vás zajímavá i informace, že se v koučování vzdělávám od roku 2014 a prošel jsem 3 různé školy koučování u nás i ve světě.

Před začátkem mé koučovací cesty jsem pracoval jako ředitel zahraničního obchodu v české IT firmě. Mojí zodpovědností bylo přinášet do firmy nové zákazníky skrz naše zahraniční pobočky, distributory a implementační partnery.

certifikace a kvalifikace
Professional Certified Coach (PCC)

Certifikace Professional Certified Coach (PCC) od mezinárodní federace koučů (ICF).

Solutions Academy

Certifikace pro mentorování koučů od Solutions Academy.

UAM

MBA diplom v oboru: Perfekce v managementu a leadershipu.

Nelles institut

Certifikát absolvování výcviku v Integrační konstelační práci LIP a fenomenologické terapii v Nelles Institutu.

Honza Studený

Už od brzkého věku jsem rád vedl s lidmi různorodé a hluboké konverzace. Moje první zkušenost s koučováním pro mě byla momentem profesního sebenalezení.

Než jsem se zamiloval do koučování, studoval jsem právnicko-ekonomický obor, po studiích si moji pozornost získalo trenérství tenisu. Ikdyž je tenis mým velkým koníčkem, věděl jsem že to nebude má celoživotní profesní cesta.
Koučování mi přineslo do života nejen osobní transformaci, ale i silný nástroj, jak být pomocí komunikace druhým lidem partnerem ve vytváření života podle vlastních představ.
Po letech a zkušenostech v oboru jsem se rozhodl, že kromě spolupráce s klienty chci koučování učit a doprovázet k úspěchu i ostatní, kteří se chtějí vydat na dobrodružnou cestu koučováním.

certifikace a kvalifikace
Professional Certified Coach (PCC)

Certifikace Professional Certified Coach (PCC) od mezinárodní federace koučů (ICF).

Solutions Academy

Certifikace pro mentorování koučů od Solutions Academy.

Co jsem zažil

  • Má cesta kouče začala v roce 2014.
  • Od té doby jsem zažil 300+ hodin tréninku v akreditovaných školách koučování, se zkušenými učiteli a mentory.
  • Koučoval jsem 250+ klientů.
  • Získal certifikaci na úrovni PCC u ICF.

Eva Marie Rybková

Koučovací dovednosti mi jako manažerce zcela proměnily život. Díky nim jsem s lehkostí mohla začít vést mezinárodní týmy působící v různých místech na světě a řídit je virtuálně už v době, kdy to ještě zdaleka nebylo běžné.  A protože právě koučovací dovednosti pro manažery mě přivedly k mému milovanému koučinku, s radostí právě toto know-how předávám i já manažerům v kurzu Koučovací dovednosti pro manažery, aby ve své práci pocítili úlevu, radost a denně příliv nové energie tak, jak jsem to právě díky tomuto know-how pocítila já.  

Miluji lidi, aktivní čas se svou rodinou, cestování, canisterapii, sport, přírodu, hru na klavír, dobrou hudbu, divadlo, dobré filmy, dokumenty (sama je i ráda natáčím), vaření a silné zážitky.

Těším se na společnou cestu.

Certifikace a vzdělání
ACC ICF

Certifikace Associate Certified Coach od mezinárodní federace koučů (ICF).

SolutionsAcademy Organizational Coach

Certifikace z pokročilého výcviku koučování zaměřeného na koučování ve firemním prostředí. 

V kostce o mně

  • Mám zkušenosti s vedením mezinárodních týmů v různých místech na světě
  • Miluji koučování a mentorování mezigenerační komunikace pro rodiče a učitele
  • Získala jsem šest akademických a profesních titulů z Česka i zahraničí

Jaké tipy díky newsletteru získáte?

Jak se naučit koučovat
Tipy pro ty z vás, kteří jste na začátku a o koučování hodně přemýšlíte.
Jak se živit koučováním
Podnikatelské tipy pro vás, kteří jste už prošli výcvikem, ale ještě se koučováním neživíte.
Jak se stát špičkou v koučinku
Předáme vám své zkušenosti z 9 let praxe s více než 600 klienty.
4000+ hodin
koučování klientů
10 let
praxe v koučování
600+ klientů
realizujících své sny