Chceš se stát profi koučem? Přidej se do Výcviku koučování. Začínáme už 5. října!

Naučíme vás koučovat i podnikat

Jsme dva zakladatelé — MichalHonza. Oba jsme začali s koučováním v roce 2014 a od té doby měli příležitost spolupracovat se stovkami klientů. 

Naučíme vás
se koučováním živit

Za posledních 9 let každý z nás absolvoval 11 koučovacích výcviků. Všimli jsme si jednoho zajímavého fenoménu. Některým účastníkům dojde až po výcviku, že klienti sami nepřijdou.

Proto kromě výcviku koučování nabízíme i program Cesta ke klientům, kde se naučíte, jak se živit koučováním. Podobný kurz je u nás i ve světě velmi vzácný, i když z našich zkušeností dokonce nezbytný.

Učíme on-line
a po malých krocích

Díky online výuce (živě s trenérem) budete s koučováním neustále v kontaktu. Učíte se po malých krocích a získáváte pravidelnou zpětnou vazbu. Žádné úmorné celodenní školení. Z naší zkušenosti je to ta nejrychlejší cesta, jak se naučit skvěle koučovat.

Učíme principy koučování
do hloubky

Na úplném začátku naší kariéry jsme se naučili mnoho metod a šablon, které jsme aplikovali „na klienty“ bez hluboké znalosti koučování. Klientům se ulevilo, když jsme tyto šablony zahodili. Cítili se v nich svázaní. To pro nás bylo cenné poučení. Proto vás prvně učíme principy koučování do hloubky. Poté přidáváme osvědčené metodické postupy, které můžete s citem pro klientovu unikátnost využít.

Dej si nás do uší

Podcast – Cesta kouče

V prvním díle přinášíme 8 klíčů pro úspěch začínajících koučů.
V druhém díle přinášíme inspiraci, jak na první schůzku s potenciálním klientem.
Všechny epizody naleznete na těchto platformách
YouTube Spotify
Chcete se stát koučem?
Chcete se stát koučem?
Jiří Svoboda
Jiří Svoboda
Manažer tréninků a inovací UNIQA Česká republika

Trénink na 100% splnil mé dva základní požadavky. Posunul jsem se jako kouč i v osobnostní rovině.

Konkrétně jsem si odnesl lepší poznání sebe sama ve specifických životních situacích a získal vhledy, teorie a nástroje pro dosažení svých výsledků a pro práci s druhými v rámci koučování.
Trénink 100% doporučuji těm, kteří se chtějí naučit koučovat a přitom prohloubit svoji míru sebeuvědomění.

Jiří Kocman
Jiří Kocman
vedoucí B2B týmu v Purple Trading

Díky koučovacímu přístupu se zvedla angažovanost v týmu.

S kolegou jsme absolvovali celý dobře postavený kurz od teorie až po praxi, kdy jsme se pod dozorem Michala koučovali navzájem.
Od té doby, co jsem začal čerstvě získané znalosti s respektem praktikovat, se dostavují výsledky nejen v týmu, ale i u mě.
Jestli přemýšlíte, jak svoje meetingy jeden na jednoho zlepšit a zároveň posunout vpřed i sám sebe, zkuste koučink. Věřím, že vás to nadchne úplně stejně jako mě. Hodně štěstí!

Bogdan Siderek
Bogdan Siderek
majitel společnosti IKIGAI s.r.o.

Perfektní trénink, ve kterém jsem zažil nespočet aha momentů. Byl praktický a skvěle veden.

Díky účasti v tréninku jsem získal pohled na to, kolik toho ještě nevím a kde všude se ještě můžu rozvíjet či měnit. Naučil jsem se nové teorie a nástroje. Jako skvělý vyhodnocuji počet koučování, který jsem zažil s ostatními účastníky, ať už v roli kouče či koučovaného. 
Trénink bych určitě doporučil a to každému, kdo chce účinně rozvíjet druhé a při tom posílit sám sebe. Trénink také doporučuji pro to, jak skvěle byl veden, to byla opravdová lahoda, Honzův klid, jeho styl kladení otázek a vysvětlení témat, to byla opravdová paráda.

Antonín Gabriško
Antonín Gabriško
Jednatel ve společnosti GAAN

Skvělý trénink pro každého, kdo se chce naučit účinně rozvíjet potenciál u sebe i u druhých.

Do tréninku jsem šel na základě zkušenosti několikaletého koučování s Honzou. Nejdůležitější, co jsem si z tréninku odnesl, byl nový pohled na sebe. Abychom mohli rozvíjet druhé, potřebujeme napřed stabilizovat a rozvinout samy sebe. Trénink doporučuji každému, kdo se chce osobnostně posunout na další úroveň a zároveň se naučit, jak účinně objevovat a rozvíjet potenciál u druhých lidí.

Michal Holub

Taky vás nadchla představa, že se koučováním můžete živit? S koučováním jsem se poprvé setkal jako manažer a zcela mě pohltilo. Jako každý začínající kouč jsem řešil otázku: „Jak získat klienty?“ Díky této otázce jsem objevil vášeň pro podnikání a marketing.

Baví mě marketing, který je autentický a přináší hodnotu. To je přesně to, co vám mohu předat. Jak s lehkostí přitahovat klienty tím, že tvoříte to, co vás baví. Za svoji koučovací kariéru jsem spolupracoval s více než 400 klienty.

Možná je pro vás zajímavá i informace, že se v koučování vzdělávám od roku 2014 a prošel jsem 3 různé školy koučování u nás i ve světě.

Před začátkem mé koučovací cesty jsem pracoval jako ředitel zahraničního obchodu v české IT firmě. Mojí zodpovědností bylo přinášet do firmy nové zákazníky skrz naše zahraniční pobočky, distributory a implementační partnery.

certifikace a kvalifikace
Professional Certified Coach (PCC)

Certifikace Professional Certified Coach (PCC) od mezinárodní federace koučů (ICF).

Solutions Academy

Certifikace pro mentorování koučů od Solutions Academy.

UAM

MBA diplom v oboru: Perfekce v managementu a leadershipu.

Nelles institut

Certifikát absolvování výcviku v Integrační konstelační práci LIP a fenomenologické terapii v Nelles Institutu.

Honza Studený

Už od brzkého věku jsem rád vedl s lidmi různorodé a hluboké konverzace. Moje první zkušenost s koučováním pro mě byla momentem profesního sebenalezení.

Než jsem se zamiloval do koučování, studoval jsem právnicko-ekonomický obor, po studiích si moji pozornost získalo trenérství tenisu. Ikdyž je tenis mým velkým koníčkem, věděl jsem že to nebude má celoživotní profesní cesta.
Koučování mi přineslo do života nejen osobní transformaci, ale i silný nástroj, jak být pomocí komunikace druhým lidem partnerem ve vytváření života podle vlastních představ.
Po letech a zkušenostech v oboru jsem se rozhodl, že kromě spolupráce s klienty chci koučování učit a doprovázet k úspěchu i ostatní, kteří se chtějí vydat na dobrodružnou cestu koučováním.

certifikace a kvalifikace
Professional Certified Coach (PCC)

Certifikace Professional Certified Coach (PCC) od mezinárodní federace koučů (ICF).

Solutions Academy

Certifikace pro mentorování koučů od Solutions Academy.

Co jsem zažil

  • Má cesta kouče začala v roce 2014.
  • Od té doby jsem zažil 300+ hodin tréninku v akreditovaných školách koučování, se zkušenými učiteli a mentory.
  • Koučoval jsem 250+ klientů.
  • Získal certifikaci na úrovni PCC u ICF.

Jaké tipy díky newsletteru získáte?

Jak se naučit koučovat
Tipy pro ty z vás, kteří jste na začátku a o koučování hodně přemýšlíte.
Jak se živit koučováním
Podnikatelské tipy pro vás, kteří jste už prošli výcvikem, ale ještě se koučováním neživíte.
Jak se stát špičkou v koučinku
Předáme vám své zkušenosti z 9 let praxe s více než 600 klienty.
4000+ hodin
koučování klientů
9 let
praxe v koučování
600+ klientů
realizujících své sny