Zjistěte, v čem jsme unikátní

Naučíme vás koučovat i podnikat, abyste se koučováním mohli živit

Za posledních 8 let jsme každý z nás absolvovali 11 koučovacích výcviků a všimli jsme si jednoho zajímavého fenoménu. Některým účastníkům dojde až po výcviku, že klienti sami nepřijdou.

Proto kromě Výcviku koučování nabízíme i Cesta ke klientům, kde se naučíte, jak se živit koučováním. Podobný kurz je u nás i ve světe velmi vzácný a z našich zkušeností dokonce nezbytný.

Učíme ON-LINE a setkáváme se týdně na 2h

S online výukou (živě s trenérem) budete s koučováním neustále v kontaktu. Učíte se po malých krocích a získáváte pravidelnou zpětnou vazbu. Z naší zkušenosti je to ta nejrychlejší cesta, jak se naučit skvěle koučovat. 

Učíme principy koučování do hloubky

Na úplném začátku naší kariéry jsme se naučili mnoho metod a šablon, které jsme aplikovali „na klienty" bez hluboké znalosti koučování. Klientům se ulevilo, když jsme tyto šablony zahodili. Cítili se v nich svázaní. To pro nás bylo cenné poučení. Proto vás prvně učíme principy koučování do hloubky. Poté přidáváme osvědčené metodické postupy, které můžete s citem pro klientovu unikátnost využít. 

Michal Holub

Taky vás nadchla představa, že se koučováním můžete živit? S koučováním jsem se prvně setkal jako manažer a zcela mě pohltilo. Jako každý začínající kouč jsem řešil otázku: „Jak získat klienty?" Díky této otázce jsem objevil vášeň pro podnikání a marketing

Baví mě marketing, který je autentický a přináší hodnotu. To je přesně to, co vám mohu předat. Jak s lehkostí přitahovat klienty tím, že tvoříte to, co vás baví. 

Možná je pro vás i zajímavá informace, že se v koučování vzdělávám od roku 2014 a prošel jsem 4 různé školy koučování u nás i ve světě. 

Před začátkem mé koučovací cesty jsem pracoval jako ředitel zahraničního obchodu v české IT firmě. Moji zodpovědností bylo přinášet do firmy nové zákazníky skrz naše zahraniční pobočky, distrubutory a implementační partnery. 

Jsem profesionál

Certifikace Professional Certified Coach (PCC) od mezinárodní federace koučů (ICF).

Certifikace pro mentorování koučů od SolutionsAcademy.

MBA „Perfekce v managementu a leadershipu"

Certifikát absolvování výcviku Integrační konstelační práci LIP a fenomenologické terapii v Nelles Institutu.

Jsem dobrodruh

Takto vypadám po 14 dnech na moři ;-)

Rád kormidluji různé lodě.

Především plachetnice a katamarány.

Miluji i hory – toto je z nočního výstupu na sopku El Teide.

Jan Studený

Už od brzkého věku jsem rád vedl s lidmi různorodé a hluboké konverzace. Moje první zkušenost s koučováním, pro mě byla momentem profesního sebenalezení.

Než jsem se zamiloval do koučování, studoval jsem pravnicko-ekonomický obor, po studiích si moji pozornost získalo trenérství tenisu. Ikdyž je tenis mým velkým koníčkem, věděl jsem že to nebude má celoživotní profesní cesta.

Koučování přineslo do mého života nejen moji osobní transformaci, ale i silný nástroj jak být druhým pomocí komunikace partnerem ve vytváření života podle představ.

Po letech a zkušenostech v oboru jsem se rozhodl, že krom spolupráce se svými klienty chci koučování učit a doprovázet k úspěchu i ostatní kouče.

Má cesta kouče začala v roce 2014 a od té doby jsem:

- Zažil 300+ hodin tréninku v akreditovaných školách koučování, se zkušenými učitely a mentory

- Koučoval 250+ klientů

- Získal certifikaci na úrovni PCC u ICF

Certifikace Professional Certified Coach (PCC) od mezinárodní federace koučů (ICF).

Certifikace pro mentorování koučů od SolutionsAcademy.

Podcast Cesta kouče

V prvním díle přinášíme 8 klíčů pro úspěch začínajících koučů. 

V druhém díle  přinášíme inspiraci, jak na na první schůzku s potenciálním klientem.

Všechny epizody naleznete na těchto platformách

Získejte vzdělávací seriál Cesta kouče, abyste od nás dostávali pravidelnou inspiraci

Pravidelně budete dostávat vzdělávací emaily na témata:

Jak se stát koučem.

Jak se zlepšovat v koučování.

Jak z koučování udělat i ziskové podnikání.